LOVELY

21.700 денари

На залиха

Додај во листата на желби Додај за споредба
SKU: T0581091603101 Категорија: Таг
Брендови: Tissot
Тежина 15 g
Димензии 20 × 20 × 7,1 mm
Механизам

Стакло

Материјал на куќиште

Материјал на ремче

Водоотпорност

Пол