FLAGSHIP HERITAGE

127.100 денари 88.970 денари

Watch Longines Flagship L4.899.4.12.6

Нема на залиха

Додај во листата на желби Додај за споредба
SKU: L4.899.4.12.6 Категории: , , , Таг
Брендови: Longines
Familie

Flagship

Дијаметар

Механизам

Стакло

Материјал на куќиште

Материјал на ремче

Водоотпорност

Пол