THE LONGINES HERITAGE 1832

123.200 денари

Watch Longines The Longines 1832 L4.827.4.92.2

Нема на залиха

Додај во листа на желбиДодај за споредба
SKU: L4.827.4.92.2 Категорија: Таг
Familie

The Longines 1832

Дијаметар

Механизам

Стакло

Материјал на куќиште

Материјал на ремче

Водоотпорност

Пол