THE LONGINES HERITAGE

232.400 денари

На залиха

Додај во листата на желби Додај за споредба
SKU: L2.827.4.73.0 Категорија: Таг
Брендови: Longines
Familie

THE LONGINES HERITAGE

Дијаметар

Механизам

Стакло

Материјал на куќиште

Материјал на ремче

Водоотпорност

Пол