FLAGSHIP

116.200 денари

Watch Longines Flagship L4.974.4.92.6

На залиха

Додај во листата на желби Додај за споредба
SKU: L4.974.4.92.6 Категорија: Таг
Брендови: Longines
Familie

Flagship

Дијаметар

Механизам

Стакло

Материјал на куќиште

Материјал на ремче

Водоотпорност

Пол