CHEMIN DES TOURELLES

87.429 денари 61.200 денари

CH.TOUR./GR/A/BICO/SILVER C. SWISS EDIT

Нема на залиха

Додај во листата на желби Додај за споредба
SKU: T0994072203801 Категории: , , , Таг
Брендови: Tissot
Тежина 149 g
Димензии 42 × 42 × 11,19 mm
Familie

Chemin des Tourelles

Механизам

Стакло

Материјал на куќиште

Материјал на ремче

Боја
Водоотпорност

Пол