CHEMIN DES TOURELLES

52.300 денари

CH.TOUR./GR/A/STEEL/LEA.BLACK/BLACK DIAL

На залиха

Додај во листата на желби Додај за споредба
SKU: T0994071605800 Категорија: Таг
Брендови: Tissot
Тежина 79 g
Димензии 42 × 42 × 10,89 mm
Familie

Chemin des Tourelles

Механизам

Стакло

Материјал на куќиште

Материјал на ремче

Боја
Водоотпорност

Пол