CHEMIN DES TOURELLES

56.700 денари

CH.TOUR./LR/A/STEEL/BLUE DIAL

На залиха

Додај во листата на желби Додај за споредба
SKU: T0992071104800 Категорија: Таг
Брендови: Tissot
Тежина 83 g
Димензии 32 × 32 × 10,69 mm
Familie

Chemin des Tourelles

Механизам

Стакло

Материјал на куќиште

Материјал на ремче

Боја
Водоотпорност

Пол