WINE GRID

12.300 ден8.610 ден

Нема на залиха

Додај во листа на желбиДодај за споредба
SKU: YVS464 Категории: , , Таг
Дијаметар

Материјал на ремче

Стакло

Материјал на куќиште

Механизам

Пол

, ,

Водоотпорност