WINE GRID

17.571 денари 12.300 денари

Нема на залиха

Додај во листата на желби Додај за споредба
SKU: YVS464 Категории: , , , Таг
Брендови: Swatch
Дијаметар

Материјал на ремче

Стакло

Материјал на куќиште

Механизам

Пол

, ,

Водоотпорност