LE LOCLE

53.000 денари

На залиха

Додај во листа на желбиДодај за споредба
SKU: T0062071103601 Категорија: Таг
Дијаметар

Материјал на ремче

,

Стакло

Материјал на куќиште

Механизам

Пол

Водоотпорност