LE LOCLE

44.800 ден

LE LOCLE/GR/A/STEEL/BLACK DIAL

1 на залиха

Додај во листа на желбиДодај за споредба
SKU: T0064071105200 Категорија:
Тежина 122 g
Димензии 39.3 × 39.3 × 9.75 mm
Колекција

Familie

Le Locle

Механизам

Стакло

Материјал на куќиште

Материјал на ремче

Калибар на Механизам

Боја

Црн

Бројчаник

Водоотпорност

Пол

LE LOCLE
LE LOCLE
44.800 ден

1 на залиха