SPEED UP

13.600 денари

На залиха

Додај во листа на желбиДодај за споредба
SKU: YVS441GC Категорија: Таг
Дијаметар

Материјал на ремче

Стакло

Материјал на куќиште

Механизам

Пол

, ,

Водоотпорност