TRADITION

26.900 денари

TRADITION/LR/Q/STEEL/BLUE DIAL

На залиха

Додај во листата на желби Додај за споредба
SKU: T0632091104800 Категорија: Таг
Брендови: Tissot
Тежина 66 g
Димензии 31 × 31 × 5,15 mm
Familie

Tissot Tradition

Механизам

Стакло

Материјал на куќиште

Материјал на ремче

Боја
Водоотпорност

Пол