LOVELY

21.300 денари

LOVELY/SLS/Q/ROSA/LEA.PINK/SILVER

На залиха

Додај во листата на желби Додај за споредба
SKU: T0581093603100 Категорија: Таг
Брендови: Tissot
Тежина 15 g
Димензии 20 × 20 × 7,1 mm
Familie

Tissot Lovely

Механизам

Стакло

Материјал на куќиште

Материјал на ремче

Боја
Водоотпорност

Пол