TRADITION

23.900 денари

TRADITION/LR/Q/STEEL/SILVER DIAL

На залиха

Додај во листата на желби Додај за споредба
SKU: T0632101103700 Категорија: Таг
Брендови: Tissot
Тежина 89 g
Димензии 33 × 33 × 7,3 mm
Familie

Tissot Tradition

Механизам

Стакло

Материјал на куќиште

Материјал на ремче

Боја
Водоотпорност

Пол