TRADITION

23.900 денари

TRADITION/BGR/Q/STEEL/BLACK DIAL

На залиха

Додај во листата на желби Додај за споредба
SKU: T0636101105700 Категорија: Таг
Брендови: Tissot
Тежина 120 g
Димензии 42 × 42 × 7,47 mm
Familie

Tissot Tradition

Механизам

Стакло

Материјал на куќиште

Материјал на ремче

Боја
Водоотпорност

Пол