TRADITION

20.900 денари

TRADITION/BGR/Q/STEEL/LEA.BROWN/SILVER

На залиха

Додај во листа на желбиДодај за споредба
SKU: T0636101603800 Категорија: Таг
Тежина 56 g
Димензии 42 × 42 × 7,47 mm
Familie

Tissot Tradition

Механизам

Стакло

Материјал на куќиште

Материјал на ремче

Боја
Водоотпорност

Пол