KHAKI NAVY BELOWZERO

130.400 денари

На залиха

Додај во листа на желбиДодај за споредба
SKU: H78505330 Категорија: Таг
Дијаметар

Материјал на ремче

Стакло

Материјал на куќиште

Механизам

Пол

Водоотпорност