KHAKI AVIATION

150.700 денари

На залиха

Додај во листата на желби Додај за споредба
SKU: H76726130 Категорија: Таг
Брендови: Hamilton
Дијаметар

Стакло

Материјал на куќиште

Механизам

Пол

Водоотпорност