KHAKI NAVY SCUBA

42.500 денари

На залиха

Додај во листа на желбиДодај за споредба
SKU: H82211181 Категорија: Таг
Дијаметар

Материјал на ремче

Стакло

Материјал на куќиште

Механизам

Пол

, ,

Водоотпорност