GOLDRUN

159.700 денари

GOLDRUN/GR/Q/GOLD18/LEA.BLACK/WHITE DIAL

На залиха

Додај во листата на желби Додај за споредба
SKU: T9224101601100 Категорија:
Брендови: Tissot
Тежина 39,05 g
Димензии 38 × 38 × 4,9 mm
Familie

Goldrun

Механизам

Стакло

Материјал на куќиште

Материјал на ремче

Боја
Пол