CONQUEST

137.200 денари

Watch Longines Conquest Classic L2.286.0.72.6

Нема на залиха

Додај во листа на желбиДодај за споредба
SKU: L2.286.0.72.6 Категорија: Таг
Familie

Conquest Classic

Дијаметар

Механизам

Стакло

Материјал на куќиште

Материјал на ремче

Водоотпорност

Пол