CONQUEST

162.700 денари

Watch Longines Conquest Classic L2.286.0.87.6

Нема на залиха

Додај во листата на желби Додај за споредба
SKU: L2.286.0.87.6 Категорија: Таг
Брендови: Longines
Familie

Conquest Classic

Дијаметар

Механизам

Стакло

Материјал на куќиште

Материјал на ремче

Водоотпорност

Пол