CONQUEST

54.300 денари

Watch Longines Conquest Classic L2.286.4.52.6

Додај во листа на желбиДодај за споредба
SKU: L2.286.4.52.6 Категорија: Таг
Прашање за овој модел ?!

  Доколку сакате да го нарачате новиот овој на часовникот или имате прашања, Ве молиме пополнете ја формата

  Familie

  Conquest Classic

  Дијаметар

  Механизам

  Стакло

  Материјал на куќиште

  Материјал на ремче

  Водоотпорност

  Пол