CONQUEST

207.000 денари

На залиха

Додај во листата на желби Додај за споредба
SKU: L3.430.5.02.6 Категорија: Таг
Брендови: Longines
Дијаметар

Материјал на ремче

Стакло

Материјал на куќиште

Механизам

Пол

Водоотпорност