CONQUEST

111.860 денари

На залиха

Додај во листа на желбиДодај за споредба
SKU: L2.387.0.87.6 Категорија: Таг
Familie

Conquest Classic

Дијаметар

Механизам

Стакло

Материјал на куќиште

Материјал на ремче

Водоотпорност

Пол