CONQUEST

79.900 денари

Додај во листата на желби Додај за споредба
SKU: L2.386.3.72.7 Категорија: Таг
Брендови: Longines
Прашање за овој модел ?!

  Доколку сакате да го нарачате новиот овој на часовникот или имате прашања, Ве молиме пополнете ја формата

  Familie

  Conquest Classic

  Дијаметар

  Механизам

  Стакло

  Материјал на куќиште

  Материјал на ремче

  Водоотпорност

  Пол