SKIN SHADOW

11.600 денари 8.120 денари

Current Collection

На залиха

Додај во листата на желби Додај за споредба
SKU: SYXB102 Категории: , , Таг
Брендови: Swatch
Familie

SKIN

Дијаметар

Механизам

Стакло

Материјал на куќиште

Материјал на ремче

Боја
Водоотпорност

Пол