ELEGANTINA

7.300 денари

На залиха

Додај во листа на желбиДодај за споредба
SKU: YSS333 Категорија: Таг
Материјал на куќиште

Материјал на ремче

Дијаметар

Стакло

Механизам

Водоотпорност

Пол