FALL-IAGE

9.300 денари

На залиха

Додај во листа на желбиДодај за споредба
SKU: SB03G107 Категорија: Таг

Колекцијата Swatch POWER OF NATURE е серија стилски часовници инспирирани од убавините на природата. Oвие модели ја спојуваат практичноста и убавината.

Дијаметар

Материјал на ремче

Стакло

Материјал на куќиште

Механизам

Пол

, ,

Водоотпорност