MIDIMIX

10.300 денари

Carry Overs

На залиха

Додај во листа на желбиДодај за споредба
SKU: YLS454G Категорија: Таг
Familie

IRONY

Дијаметар

Механизам

Стакло

Материјал на куќиште

Материјал на ремче

Боја
Водоотпорност

Пол