PR100

38.800 денари 27.160 денари

PR100/GR/A/STEEL/LEA.BLACK/BLACK DIAL

Нема на залиха

Додај во листата на желби Додај за споредба
SKU: T1014071605100 Категории: , , Таг
Брендови: Tissot
Тежина 64 g
Димензии 39 × 39 × 10,39 mm
Familie

PR 100 Auto Classic

Механизам

Стакло

Материјал на куќиште

Материјал на ремче

Боја
Водоотпорност

Пол