PR100

30.600 денари

PR100/GR/CHRQ/BLACK/BLACK DIAL

На залиха

Додај во листата на желби Додај за споредба
SKU: T1014173305100 Категорија: Таг
Брендови: Tissot
Тежина 115 g
Димензии 41 × 41 × 10,71 mm
Familie

PR 100 Chrono Classic

Механизам

Стакло

Материјал на куќиште

Материјал на ремче

Боја
Водоотпорност

Пол