COUTURIER/STEEL

26.200 ден18.340 ден

COUTURIER/GR/Q/STEEL/SILVER DIAL

Нема на залиха

Додај во листа на желбиДодај за споредба
SKU: T0354101103100 Категории: , ,
Тежина 171 g
Димензии 39 × 39 × 10,45 mm
Familie

Couturier Quartz

Механизам

Стакло

Материјал на куќиште

Материјал на ремче

Боја
Водоотпорност

Пол

COUTURIER/STEEL
COUTURIER/STEEL
26.200 ден18.340 ден

Нема на залиха