SNOW BLUR

5.700 ден3.990 ден

На залиха

Додај во листа на желбиДодај за споредба
SKU: SUOW172 Категории: , ,
Дијаметар

Материјал на ремче

Стакло

Материјал на куќиште

Механизам

Пол

, ,

Водоотпорност

SNOW BLUR
5.700 ден3.990 ден

На залиха