THE SIMPSONS COLLECTION | WONDROUS WINTER WONDERLAND

6.600 денари

На залиха

Додај во листата на желби Додај за споредба
SKU: SUOZ361 Категорија: Таг
Брендови: Swatch

Swatch и Симпсонови! Новата колекција на неконвенционални часовници на Swatch посветена на омилената анимирана серија на сите времиња.

Дијаметар

Материјал на ремче

Стакло

Материјал на куќиште

Механизам

Пол

, ,

Водоотпорност