VIKINGS

2.700 денари

На залиха

Додај во листата на желби Додај за споредба
SKU: FPNP122 Категорија: Таг
Брендови: Flik Flak
Дијаметар

Материјал на ремче

Стакло

Материјал на куќиште

Механизам

Пол

, ,

Водоотпорност