SKETCH IN BLACK

4.000 денари

На залиха

Додај во листа на желбиДодај за споредба
SKU: FCSP118C Категорија: Таг
Дијаметар

Материјал на ремче

Стакло

Материјал на куќиште

Механизам

Пол

, , ,

Водоотпорност