TRADITION

23.900 денари

На залиха

Додај во листа на желбиДодај за споредба
SKU: T0636103604700 Категорија: Таг

TRADITION/BGR/Q/ROSA/L.BROWN/BLUE DIAL

Тежина 56 g
Димензии 42 × 42 × 7,47 mm
Familie

Tissot Tradition

Механизам

Стакло

Материјал на куќиште

Материјал на ремче

Боја
Водоотпорност

Пол