TRADITION

20.900 денари

TRADITION/BGR/Q/STEEL/L.BLACK/BLACK DIAL

Додај во листа на желбиДодај за споредба
SKU: T0636101605800 Категорија: Таг
Прашање за овој модел ?!

  Доколку сакате да го нарачате новиот овој на часовникот или имате прашања, Ве молиме пополнете ја формата

  Weight 56 g
  Dimensions 42 × 42 × 7,47 mm
  Familie

  Tissot Tradition

  Механизам

  Стакло

  Материјал на куќиште

  Материјал на ремче

  Боја
  Водоотпорност

  Пол