TRADITION

26.900 денари

TRADITION/GR/Q/ROSA/LEA.BROWN/WHITE DIAL

На залиха

Додај во листата на желби Додај за споредба
SKU: T0634093601800 Категорија: Таг
Брендови: Tissot
Тежина 40 g
Димензии 39 × 39 × 5,15 mm
Familie

Tissot Tradition

Механизам

Стакло

Материјал на куќиште

Материјал на ремче

Боја
Водоотпорност

Пол