TISSOT CHRONO XL VINTAGE

21.000 ден

Додади во листа на желбиДодади за споредба
SKU: T1166173605202 Категорија:
Материјал на куќиште

Дијаметар

Материјал на ремче

Стакло

Механизам

Водоотпорност

Пол

TISSOT CHRONO XL VINTAGE
21.000 ден