CHRONO XL

26.900 денари

CHRONO XL CLASSIC/BGR/CHRQ/STEEL/BLACK

На залиха

Додај во листата на желби Додај за споредба
SKU: T1166171105701 Категорија: Таг
Брендови: Tissot
Тежина 175 g
Димензии 45 × 45 × 11,02 mm
Familie

Tissot Chrono XL

Механизам

Стакло

Материјал на куќиште

Материјал на ремче

Боја
Водоотпорност

Пол