CHRONO XL

20.400 ден

CHRONO XL CLAS/BGR/CHRQ/STEEL/BLAC/BLACK

1 на залиха

Додај во листа на желбиДодај за споредба
SKU: T1166171605700 Категорија:
Тежина 75 g
Димензии 45 × 45 × 11.02 mm
Колекција

Familie

Tissot Chrono XL

Механизам

Стакло

Материјал на куќиште

Материјал на ремче

Калибар на Механизам

Боја

Црн

Бројчаник

Водоотпорност

Пол

CHRONO XL
CHRONO XL
20.400 ден

1 на залиха