CHRONO XL

27.600 денари

CHRONO XL/BGR/CHRQ/YELL/BLACK

Додај во листа на желбиДодај за споредба
SKU: T1166173305100 Категорија: Таг
Прашање за овој модел ?!

  Доколку сакате да го нарачате новиот овој на часовникот или имате прашања, Ве молиме пополнете ја формата

  Weight 100 g
  Dimensions 45 × 45 × 11,02 mm
  Стакло

  Материјал на куќиште

  Материјал на ремче

  Боја
  Водоотпорност

  Пол