CARRERA 44

461.200 денари

На залиха

Додај во листа на желбиДодај за споредба
SKU: CBN2A1A.BA0643 Категорија: Таг
Дијаметар

Механизам

Стакло

Материјал на куќиште

Материјал на ремче

Водоотпорност

Пол