CARRERA 44

429.000 денари

На залиха

Додај во листата на желби Додај за споредба
SKU: CBN2A1A.FC6537 Категорија: Таг
Брендови: TagHeuer
Дијаметар

Механизам

Стакло

Материјал на куќиште

Материјал на ремче

Водоотпорност

Пол