RECORD

109.270 денари

Watch Longines Record collection L2.821.4.76.2

На залиха

Додај во листата на желби Додај за споредба
SKU: L2.821.4.76.2 Категорија: Таг
Брендови: Longines
Familie

Record collection

Дијаметар

Механизам

Стакло

Материјал на куќиште

Материјал на ремче

Водоотпорност

Пол