RECORD

127.600 денари

Watch Longines Record collection L2.821.4.96.4

Нема на залиха

Додај во листа на желбиДодај за споредба
SKU: L2.821.4.96.4 Категорија: Таг
Familie

Record collection

Дијаметар

Механизам

Стакло

Материјал на куќиште

Материјал на ремче

Водоотпорност

Пол