POCKET WACH

24.300 денари

POCKET WATCH/GR/Q/BICO/WHITE DIAL

На залиха

Додај во листата на желби Додај за споредба
SKU: T8624102901300 Категорија: Таг
Брендови: Tissot
Тежина 62 g
Димензии 48,5 × 48,5 × 10,2 mm
Familie

Savonnettes quartz

Механизам

Стакло

Материјал на куќиште

Боја
Пол